MÖBLER / Kistor / Kista 6227383
nr 622 7383
Kista
1700-tal, Originalmålning, längd: 132, djup: 57, höjd: 49
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 1 februari 2010
kl 17:58:24
650 kr
450 kr
800 kr
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: slitage, skador
nr 622 7383
Kista
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 850 kr |
måndag 1 februari 2010 |
Pakistanska mattor